Skolas pagalmā 12.kl. skolēni - izlaidums 2019.

Skolas kolektīvs

Skolas ēka

Baletu studijas panākumi

2024.gada 5.aprīlī Horeogrāfiskā studija “Fuete” piedalījās starptautiskajā mūsdienu deju konkursā-festivālā ”Deju ritmi”, kas norisinājās Liepājas olimpiskajā centrā.

Starp 900 dejotājiem, mūsu mazākie audzēkni ar brīnišķīgu sniegumu dejas pirmizrādei “Notiņas” ieguva 1 vietu!!!!

Baletu studijas Fuete fotogrāfijas no konkursa

Panākumi olimpiādēs

Apsveicam Rīgas valstspilsētas pašvaldības vācu valodas 53. olimpiādes 2. posma 8. klašu uzvarētāju

 Svetlanu Bujanovu  - atzinība.

 Pateicamies skolotājai Gaļinai Bespečanskai!

Panākumi olimpiādēs

Apsveicam Latvijas un novadu mācības atklātās olimpiādes Valsts posma uzvarētāju:

 Aleksejs Trasko –2.vieta 1200 dalībnieku konkurencē!

Pateicamies skolotājai Jeļenai Ofmanei par skolēnu sagatavošanu!

Skolēni kopā ar skolotāju

PANGEA 2024

Apsveicam STARPTAUTISKĀ MATEMĀTIKAS KONKURSA “PANGEA 2024” uzvarētājus:

2.klase

Kupče Benito – 3.vieta

Skolotāja Oxana Panashenko

3.klase

Lukjanovs Arsenijs – 1.vieta

Kilups Genrihs – 3.vieta

Kogucs Kristians – 3.vieta

Skolotāja: Nataļja Mihailova

4.klase

Masalovs  Daniils – 1.vieta

Judins Aleksandrs – 2.vieta

Skolotāja: Lidija Gaidamanova

6.klase

Mihails Trasko - 1.vieta

Aleksejs Trasko - 1.vieta

Iļja Trasko - 2.vieta

Skolotāja: Anna Zaharceva

 Pateicamies skolēniem par sasniegumiem un pedagogiem par ieguldīto darbu skolēnu sagatavošanā!

RIGA GO-2024

23. martā notika Latvijas starptautiskais debašu turnīrs angļu valodā "RIGA GO-2024", kurā piedalījās mūsu skolas komandas.

Apsveicam:

Agata Gedroviča (9.c), Jelizaveta Koncevaja (9.c), Sofi Aišpure (10.c) - 2. vieta

Jegors Bovtrukevičs (7.d), Patricija Bārbale(7.d), Poļina Višņakova (7.e)  - 3. vieta

Labākie runātāji: Poļina Višņakova (7.e); Patricija Bārbale(7.d), Sofi Aišpure (10.c), Jegors Bovtrukevičs (7.d), Agata Gedroviča (9.c).

Apsveicam un pateicamies skolotājiem: Adriānai Martinkēvičai, Žannai Daraganei!

RZĢ skolēnu un pedagogu komanda

World Scholar's Cup, Riga Round

22.-23.martā Rīgas Zolitūdes ģimnāzijas komandām un skolotājiem bija lieliska iespēja piedalīties World Scholar’s Cup Riga Round – starptautiskais konkurss, kurš ietver Debašu turnīru, radošo rakstīšanu un intelektuālās spēles angļu valodā.

Turnīrā piedalījās skolas no Latvijas, Lietuvas un Vācijas.

Mūsu skolēni parādīja lieliskus rezultātus un kļuva par absolūtiem čempioniem Debatēs un Radošās rakstīšanas konkursā.

Skolēni ir saņēmusi Zelta un Sudraba medaļas arī vairākas nominācijās, un abas mūsu komandas ir izvirzītas nākamajam World Cup (globālajam turnīram).

 

Apsveicam uzvarētājus:  

1.vieta debašu turnīrā: Nikola Žinkeviča (10.b), Valērija Sulima (10.b), Anna Nikola Sirotkina (10.b)

3.vieta debašu turnīrā: Sofja Čestniha (11.c), Kira Seļihova (11.c), Artūrs Gaikēns (11.c)

 

Individuālajā sniegumā:

Anna Nikola Sirotkina (10.b) – 1.vieta individuālajā sniegumā debatēs - labākais runātājs, kauss

Sofja Čestniha (11.c) – 3.vieta visu skolēnu vidū individuālajā sniegumā, kauss

Anna Nikola Sirotkina (10.b) – 3.vieta Collaborative Writing, individuālajā sniegumā

 Skolēni tika apbalvoti vairākās nominācijās, jo konkurss bija 2 dienas un iekļāva vairākās daļas (visi rezultāti šeit - WSC2024 Results). 

 Paldies skolēniem par izciliem rezultātiem un skolotājiem Annai Pjateckai un Veronikai Skripačovai.

RZĢ skolēnu un pedagogu komanda

 

 

Panākumi olimpiādēs

Apsveicam matemātikas 74. olimpiādes 2. posma uzvarētājus 5. – 8.klašu grupā Rīgas valstspilsētas pašvaldībā!

 Mihails Trasko, 6.ek lase – 3.vieta

Artjoms Jepišovs, 5.a klase – atzinība

Iļja Trasko 6.e klase – atzinība

 Pateicamies skolotājām Annai Zaharcevai un Zojai Novikovai!

Panākumi olimpiādes

Apsveicam:

Rīgas pilsētas matemātikas 74.olimpiādes 2. posma 9. - 12. klašu uzvarētāju:

 Ņikita Obrazcovs 12. klase – 3.vieta

Pateicamies skolotājai Olgai Sheremet par skolēnu sagatavošanu!


Ģeogrāfijas valsts 41. olimpiādes 2. posma Rīgas valstspilsētas pašvaldībā 9.-12. klašu uzvarētājus:

 Romans Dumešs 11. klase – 2.vieta

Kirills Makovejs 11. klase – atzinība

 Pateicamies skolotājai Jevgeņijai Mironovai par skolēnu sagatavošanu!

Skola lepojas!

2024.gada 17. februārī notika Latvijas starpreģionālais debašu turnīrs angļu valodā, kurā piedalījās mūsu skolas komandas.

 Apsveicam mūsu skolēnus:

Jegors Bovturkevičs (7.d), Patricija Bārbale(7.d), Miroslava Moskova (7.b)  - 1. vieta

Vera Hohlova (8.a) - 2.vieta 

Ņikita Cermaks (8.b), Jekaterina Grekova (8.b), Daniils Mogelainens (8.b) - 3.vieta 

 Labākie runātāji:

Poļina Višņakova (7.e); Ņikita Čermaks (8.b); Jekaterina Grekova (8.b); Veronika Bekiari (7.d);

 Pateicība pedagogiem: Adriāna Martinkēviča, Žanna Daragane, Veronika Skripačova

RZĢ skolēnu komanda

Panākumi olimpiādēs un konkursos

Rīgas valstspilsētas pašvaldības franču valodas 54. olimpiādes 2. posma 10.-12.kl. uzvarētāji:

 Eva Anna Baltpurviņa 10.klase – 1.vieta

Kirills Makovejs 11.klase – 3.vieta

Maksims Farbtuhs 12.klase – 3.vieta

Pateicamies skolotājai Sanitai Nemanei!


Rīgas valstspilsētas fizikas 74. olimpiādes 2. posma 9. - 12. klašu uzvarētāji:

 Arturs Žadjko 10. klase – 1.vieta

Romāns Švecovs 9. klase – 3.vieta

Daniils Anaško 11. klase – atzinība

Pateicamies skolotājiem Olgai Ķēniņai un Dmitrijam Solovjovam par skolēnu sagatavošanu!


2023. gada 26. novembrī atklātā matemātikas olimpiādē mūsu skolēni ieguva godalgotas vietas:

Aleksejs Trasko 6.e - 2.vieta
Mihails Trasko 6.e - 2.vieta
Andrejs Rakevičs 5.c - atzinība

Starptautiskajā loģiskās un algoritmiskās domāšanas konkursā 4. - 12. klašu skolēniem Bebr[a]s  5.-6. klašu grupā:

Mihails Trasko 6.e - 2.vieta
Aleksejs Trasko 6.e - 3. vieta.

Lepojamies un apsveicam!

Panākumi olimpiādē

Apsveicam Rīgas valstspilsētas ķīmijas 65. olimpiādes 2.posma 9. - 12. klašu uzvarētājus:

 Romāns Švecovs 9.klase – 3.vieta

Anna Griņakina 9.klase – 3.vieta

Viktorija Prikule 11.klase – 3.vieta

Kira Seļihova 11.klase -atzinība

 Pateicamies skolotājai Nataļjai Popovai par skolēnu sagatavošanu olimpiādei!

Panākumi olimpiādē

Apsveicam informātikas (programmēšanas) olimpiādes uzvarētājus:

Ņikita Obrazcovs, 12.kl. – 3.vieta

Maksims Farbtuhs, 12.kl. – 3.vieta

 Pateicamies skolotājai Tatjanai Lukjanovai par skolēnu sagatavošanu olimpiādei!

Panākumi olimpiādē

Apsveicam 

Rīgas valstspilsētas pašvaldības vēstures 30. olimpiādes 2. posma 9.klases un 10.-12. klases uzvarētājus:

Romāns Švecovs, 9. klase - 3.vieta            

Kirills      Makovejs 11. klase – 3.vieta

Oļesja   Ivanova 9. klase – atzinība

Anna     Buivide 10. klase – atzinība

Pateicamies skolotājām Sandrai Raginskai un Jeļenai Ščerbičai par skolēnu sagatavošanu!              

Skolēnu panākumi olimpiādēs

Apsveicam Rīgas valstspilsētas pašvaldības politikas un tiesību 17. olimpiādes 2. posma 10.-12. klašu uzvarētājus:

 Leonīds Farbtuhs 12.b klase - 3.vieta

Dāvids Keziks   12.b  klase - 3.vieta

 Pateicamies skolotājai Sandrai Raginskai!

Panākumi Latvijas starpreģionālais debašu turnīrā

9. decembrī notika Latvijas starpreģionālais debašu turnīrs angļu valodā, kurā piedalījās mūsu skolas komandas.

 Apsveicam mūsu skolas skolēnu komandas:

Jegors Bovturkevičs (7.d), Patricija Bārbale(7.d), Veronika Bekiari (7.d)  - 1. vieta

Dmitrijs Daragans (7.d), Nikita Handramajs (7.d), Andrejs Belonožkins (7.d) - 3.vieta 

Pateicība pedagogiem par skolēnu sagatavošanu: Adriāna Martinkēviča, Žanna Daragane.

Debašu turnīra dalībnieki 7.klašu skolēni   7.klašu skolēni 

Skolēnu panākumi olimpiādēs

Apsveicam Rīgas valstspilsētas krievu valodas 52. olimpiādes  2. posma 8. -9. klašu uzvarētājus:

 Anastasija Ksenzova 8.b klase - 2.vieta

Dāvids  Komaško 8.a klase – 3.vieta

Aleksandra Kirilova 9.b klase – 3.vieta

Amina   Alysheva 9.b klase – atzinība

 Pateicamies skolotājiem Irinai Ščeglovai un Valentīnai Borisovai par skolēnu sagatavošanu!

Panākumi debatos

Apsveicam Starptautiskā debašu turnīra angļu valodā “Riga Go! Impro - 2023” (02.12.2023.) uzvarētājus!

Mums ir 1.vieta!

 Sofja Čestniha (11.c)

Kira Selihova (11.c)

Elīna Savčuka (10.c)

 Meitenes uzvarēja arī individuālajā sniegumā – labākie runātāji: Kira Selihova (11.c), Sofja Čestniha (11.c), Elīna Savčuka (10.c).

 Pateicamies visiem skolēniem, kas piedalījās šajā nopietnajā turnīrā un atbalstīja mūsu finālistus:  Nikola Žinkeviča (10.b), Valerija Sulima (10.b), Milana Ivancova (10.a), Antons Kovaļovs (10.b), Artūrs Žadjko (10.b), Anna Nikola Sirotkina (10.b), Jelizaveta Koncevaja (9.c), Luiza Uskova (9.b), Agata Gedroviča (9.c), Polina Višņakova (7.e), Jegors Bovtrukevičs (7.d), Anna Sizova (9.c).

 Pateicamies skolotājām par komandu sagatavošanu: Žanna Daragane, Adriāna Leonora Martinkēviča, Anna Pjatecka, Veronika Skripačova.

 

  • 01
  • 02
  • 03
  • 04
  • 05

Panākumi olimpiādē

Apsveicam Rīgas valstspilsētas pašvaldības angļu valodas 53. olimpiādes 2. posma uzvarētājus:

 10.-12.klašu posmā

Alina Kosareva (12.a) – 2.vieta

Andrejs Kušta (11.b) – 3.vieta

Sofja Čestniha (11.c) – atzinība

Skolotājas: Jeļena Kovilova un Anna Pjatecka

7.-9.klašu posmā

Jegors Smirnovs 8. klase – 3.vieta

Skolotāja: Anna Pjatecka

4.-6.klašu grupā

Darja Popova 6. klase – atzinība

Naiana  Mudivarthi 6. klase – atzinība

Skolotāja: Olga Krukovska

 Mēs lepojamies ar JUMS!

Skolēnu panākumi

Apsveicam Anastasiju Naidenko (9.a) un skolotāju Jevgeņiju Mironovu

 ar 3.vietu Rīgas valstspilsētas 7. atklātajā ģeogrāfijas olimpiādē 8. un 9. klašu skolēniem!

Mūsu absolventu panākumi

Ziņas par Rīgas Zolitūdes ģimnāzijas 12. klašu absolventiem (2022./2023.m.g.):

Skolu beidza 66 absolventi (26 budžeta vietas )

  • 61 absolventi turpina studēt augstskolās
  • 12 absolventi izvēlas mācības ārzemēs
  • 1 absolventi iestājas koledžā
  • 3 absolventi strādās

Augstskolas iestādes un universitātes, kur iestājas RZG absolventi

Skola lepojas par savu absolventu panākumiem un novēl veiksmi turpmākajās mācībās un dzīvē! 

Skolas panākumi!

2023.gada 29. septembrī mūsu skolas direktore Svetlana Semenko Valsts prezidenta pilī svinīgajā gaisotnē no Latvijas prezidenta Edgara Rinkēviča saņēma diplomu par trešo vietu (lielo skolu vidū) darbā ar talantīgiem skolēniem. Lepojamies par savu skolēnu un pedagogu panākumiem, pateicamies par ieguldīto darbu un novēlam jaunus sasniegumus!

 Direktore Svetlana Semenko ar Latvijas prezidentu  Edgaru Rinkēviču un direktores vietnieci Veroniku Skripačova Diploms par 3.vietu

Par Microsoft Office 365 licenci

Office 365

Rīgas pašvaldība ir apmaksājusi katram skolēnam Microsoft Office 365 licences uz 10 privātajām ierīcēm! Tas nozīmē, ka skolēniem savos privātajos datoros un viedierīcēs ir iespēja legāli bezmaksas izmantot tādus rīkus kā Word, Excel, Powerpoint un Onenote, glabāt un koplietot datus mākoņdiskā OneDrive, kā arī izmantot citas noderīgas Office programmas.

Instrukciju lasīt šeit.

Automašīnas kustības virzieni

Cienījamie vecāki!

Lūdzam pie skolas no rīta ievērot vienotu automašīnu kustības virzienu (diemžēl ceļa satiksmes pārvalde nevar organizēt ceļa zīmes, jo kustība notiek rajona pagalmā). Tikai sarunājoties savā starpā, spēsim novērst automašīnu sastrēgumus.

Automašīnas kustības virzieni