Skolas pagalmā 12.kl. skolēni - izlaidums 2019.

Skolas pedagogi pie galvenās ieejas

Ģimnāzijas jaunā korpusa foto

Labdarības akcija

Pēc brīvlaika mūsu skolas pašpārvalde rīkoja labdarības akciju ar mērķi apsveikt bijušos Rīgas Zolitūdes ģimnāzijas skolotājus ar Ziemassvētkiem.

"Ar jauniešu grupu mēs apciemojām mūsu skolotājus un uzdāvinājām viņiem dāvanas. Bija ļoti patīkami parunāties un iegūt neaizmirstamas emocijas un pieredzi.
Izsakām lielu pateicību skolas administrācijai par atbalstu!
Cienījamie skolotāji, mēs jūs mīlam, novērtējam un lepojamies ar jums!" - skolēnu pašpārvalde.

Foto kolāža ar skolēnu pašpārvaldi un bijušiem skolas pedagogiem

Panākumi vēstures olimpiādē

Apsveicam Rīgas valstspilsētas vēstures 29. olimpiādes 2. posma 9. un 10. - 12. klašu uzvarētājus:

1.vieta 3.vieta Atzinība
Renāts  Budilovičs, 12. klase

Jekaterina Golubeva, 9. klase

Poļina Ņikitina, 9. klase

Romans Dumešs, 10. klase

Kirills Makovejs, 10. klase

Linda Balašova, 9. klase 

Marina Teļukeviča, 11. klase

 Pateicamies skolotājiem Sandrai Piļkai un Jeļenai Ščerbičai par skolēnu sagatavošanu olimpiādei!

Atzinība mācību iestādei

Mūsu skola 2022./2023. mācību gada I semestrī ir kļuvusi par vienu no TOP 10 aktīvākajām izglītības iestādēm portālā Uzdevumi.lv!
Paldies par skolotāju un skolēnu aktivitāti, sasniegtajiem rezultātiem un atbalstu, ko sniedzat digitāliem mācību līdzekļiem!

Atzinības raksts - TOP 10 aktīvākajām izglītības iestādēm

Jaungada bērnu dambretes turnīrs

07.01. 2023.g., Rīgā, RNA (Rīgas Namu Apsaimniekotājs) telpā norisinājās Jaungada bērnu turnīrs 64 lauciņu dambretē.

Turnīrs bija paredzēts tiem zēniem un meitenēm vecumā līdz 10 gadiem, kuri pirmo reizi startēja reālās dambretes sacensībās.

62 dalībnieku skaitā bija arī 8 RZĢ pirmklasnieki: Artūrs Puhaļskis (1.а), Jānis Gromovs (1.а), Agnija Poļigalova (1.а), Valerija Ļebedeva (1.а), Karolīna Davidenko (1.а), Aleksandrs Jerohovs (1.b), Ārons Gromovs (1.c), Leons Tumulis (1.e)

Ar lielisku rezultātu - 12 punkti 7 kārtās (6 uzvaras / 1 zaudējums) - 1.vietu vecuma grupā U8/zēni un vienlaikus 2. vietu starp visiem turnīra dalībniekiem izcīnīja
RZĢ 1.c klases skolēns Ārons Gromovs! - APSVEICAM!!!

 

  • 1

    1

  • 2

    2

  • 3

    3

  • Arons Gr

    Arons Gr

  • Turnirs

    Turnirs

Panākumi vācu valodas olimpiādē

Apsveicam Rīgas valstspilsētas vācu valodas 53. olimpiādes 2. posma 10. - 12. klašu uzvarētāju:

Filips Maksjura 11.b klase – 3.vieta.

Pateicamies skolotājai Tamārai Hohlovai par skolēna sagatavošanu!

Panākumi bioloģijas olimpiādē

Apsveicam Rīgas valstspilsētas bioloģijas  45. olimpiādes 2. posma 9. - 12. klašu uzvarētājus!

2.vieta 3.vieta atzinība

Antons Kovaļovs 9.klase

Romans Dumešs 10.klase

Milāna  Krafte 11.klase

Vladislavs Ņikiforovs 12.klase

Linda Balašova 9.klase

Marina  Teļukeviča 11.klase 

Margarita Suhoparova 12.klase

Poļina Sergejeva 12.klase

Poļina Ņikitina 9.klase

Jekaterina Golubeva 9.klase

Elīna Savčuka 9.klase

Viktorija Prikule 10.klase

  Pateicamies skolotājai Ļubovai Volkovai par skolēnu sagatavošanu olimpiādei! Lepojamies ar panākumiem!

Debašu turnīrs angļu valodā

2022.gada 7.decembrī Rīgas Zolitūdes ģimnāzijā notika Debašu turnīrs angļu valodā par tēmu “University education should/ should not be free of charge”. Turnīrā piedalījās vairāk nekā 30 dalībnieki. Turnīru organizēja ģimnāzijas skolēnu pašpārvalde sadarbībā ar skolas vadību. Pateicamies skolēniem-organizatoriem un tiesnešiem!

Skolēnus debatēm sagatavoja skolotājas Anna Pjatecka, Adriāna Martinkēviča, Žanna Daragane un Veronika Skripačova.

Apsveicam uzvarētājus:

1.vieta

Artūrs Gaiķēns

Andrejs Kušta

Elina Savčuka

2.vieta

Karīna Čurilova

Jana Jelagina

Poļina Sergejeva

3.vieta

Darja Moškanova

Timofejs Ananovs

Mikhail Yaparov

 

 Labākie runātāji: Poļina Hruščova, Poļina Sergejeva, Artūrs Gaiķēns, Andrejs Kušta, Elina Savčuka, Agata Gedrovich. 

  • Slide1
  • Slide10
  • Slide11
  • Slide12
  • Slide13
  • Slide14
  • Slide15
  • Slide16
  • Slide17
  • Slide2
  • Slide3
  • Slide4
  • Slide5
  • Slide6
  • Slide7
  • Slide8
  • Slide9

Mūsu skolēnu panākumi sportā

2022.gadā no 25. līdz 27. novembra mūsu skolas
5.c klases skolniece Vasilisa Markova
piedalījās Baltijas čempionātā mākslinieciskajā peldēšanā 2022., kurš notika Igaunijā, Tartu.

Savā vecuma grupā AG12 Vasilisa saņēma godalgotu 3.vietu.

Apsveicam ar uzvaru un vēlam panākumus arī turpmāk!

 

 

 

Skolas lepnums

3.decembrī Ērgļu saietas namā notika R. Blaumaņa literārās prēmijas 18. konkursa noslēguma pasākums.

Šī konkursa mērķis ir veicināt skolēnu dziļāku interesi par latviešu literatūras klasiķi R. Blaumani un viņā dzīves un darba vietu “Brakiem”.

Konkursā piedalījās 175 skolēni no visas Latvijas.

Mūsu skolas skolnieces – Aleksandra Kirilova (8.b) un Jekaterina Golubeva (9.b) – ir saņēmušas atzinības.

Pasākuma laikā bija iespēja apskatīt Blaumaņa māju, piedalīties dažādās radošās darbnīcās.

 

  • Slide1
  • Slide2
  • Slide3
  • Slide4
  • Slide5

Apsveicam!

Apsveicam Rīgas pilsētas angļu valodas 52. olimpiādes 2. posma 10. - 12. klašu uzvarētājus:

 Aleksandrs Diordijevs, 12.klase – 1.vieta

Dilara    Džaļilova, 12.klase – 3.vieta

Alina     Kosareva, 11.klase – 3.vieta

Romans Dumešs, 10.klase – atzinība

Elīna Timermane, 12.klase – atzinība

 Pateicība pedagogiemVeronikai Skripačovai, Nataļjai Moisejukai, Jeļenai Kovilovai, Annai Pjateckai!


26.novembrī notika Latvijas starpreģionālais debašu turnīrs angļu valodā, kurā piedalījās mūsu skolas komandas.

 Ņikita Čermaks (7.b), Jekaterina Grekova (7.b), Milana Blaževiča (7.b) - 1. vieta

Gedroviča Agata (8.c), Koncevaja Jelizaveta (8.c), Uskova Luiza (8.b) - 2.vieta

Dmitrijs Bugrovs (8.c) , Alekdandra Peskova (8.c) , Anna Sizova (8.c) - 3.vieta

 

Apsveicam skolotājus: Adriāna Martinkēviča, Žanna Daragane.

Apsveicam!

3.c klases skolniece Ščerbaka Marta ieguva atzinību matemātikas konkursā, kuru organizēja un novadīja Rīgas 40.vidusskola.

Pateicība pedagogam Nataļjai Minajevai par skolnieces sagatavošanu un atbalstu.

Ščerbaka Marta ar pedagogu Nataļju Minajevu

 

Rīgas 40.vidusskolas 6.atklātajā latviešu valodas (mazākumtautību izglītības programma) konkursā 5.-6. klasēm uzvarētāji:

Jodzeviča Eliza 6.a - 1.vieta

Vārna Evelīna 6.c - 3.vieta

Krošs Marks 6.c - atzinība.

Pateicība Initai Poļakai un Innai Aksjonovai par ieguldīto darbu!

5.-6.kl. skolēni

 

 

Lepojamies ar konkursa laureātu

Šogad tiek atzīmēta Latvijas Republikas pamatlikuma − Satversmes − apstiprināšanas 100. gadadiena un Valsts prezidenta institūcijas 100. gadskārta. Līdzdalība, sava viedokļa formulēšana un cita viedokļa sadzirdēšana ir daļa no Latvijas kā demokrātiskas valsts vērtībām. Taču vienlīdz būtiski, ka ikviena paaudze runā par sev svarīgākajām Latvijas valsts vērtībām, kas ir mantots no iepriekšējām paaudzēm un ar rūpību sirdīs un prātos nests tālāk mūsu nākamajām paaudzēm,”

Gatavojoties Latvijas Republikas proklamēšanas 104. gadadienai, 5.–12. klašu skolēni tika aicināti piedalīties īpašā konkursā - uzrunāt Latvijas tautu.
Lepojamies ar konkursa laureātu- 10.a klases skolēnu Maksimu Paņuškinu, kurš iztēlojās sevi Valsts prezidenta amatā un sagatavoja 18. novembra svētku uzrunu tautai.

 

  • Slide1
  • Slide2
  • Slide3
  • Slide4

Lasīt Maksima Puņuškina svētku uzrunu

Skolas deju kolektīvs piedalījās festivālā

2022.gada 4.novembrī Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs organizēja mūsdienu un citu deju žanru deju kolektīvu radošais festivāls “Dejo ar vadītāju”.

Pasākums notika Rīgas pašvaldības kultūras iestāžu apvienības Rīgas Kultūras centrā “Iļģuciems”.

Festivālā piedalījās pedagogi un audzēkņi no 14 Rīgas Deju kolektīviem.

No mūsu horeogrāfiskās studijas "Fuette" ļoti brīnišķīgi nodejoja vismazākie dejotāji (1. klases skolnieces),
pirmizrāde - klasiskā deja "Pērlītes".

 

  • 01
  • 02
  • 03
  • 04
  • 05
  • 06
  • 07
  • 08
  • 09

Apsveicam olimpiādes uzvarētājus

Pierīgas 39.latviešu valodas (izglītības iestādēm, ka īsteno mazākumtautību izglītības programmu) olimpiādes 7. – 8.klasēm 2. posma uzvarētāji:

Karīna Prikule 8. klase – 1.vieta
Anastasija Ksenzova 7. klase – 2.vieta
Daniils Mjatlins 8. klase – 2.vieta
Dāvids Komaško 7. klase – 3.vieta
Aleksandra Kirilova 8. klase – 3.vieta
Luiza Uskova 8. klase – 3.vieta
Eduards Hidašeli 7. klase – 3.vieta
Andrejs Jeļeckis 7. klase - atzinība
Jeļizaveta Vauļina 7. klase – atzinība

Pateicamies skolotājiem, kas sagatavoja skolēnus olimpiādei: Jeļena Muravska, Marija Brauna, Sanija Ķirsone, Inese Jeļkina.

Par izglītojamo ēdināšanu

No 01.09.2022. stāsies spēkā Rīgas domes 27.04.2022. lēmums Nr. 1462 “Par izglītojamo ēdināšanu”.

No 01.09.2022. izglītojamo ēdināšanas izdevumus paredzēts segt no valsts, Rīgas valstspilsētas pašvaldības (turpmāk – Pašvaldība) un izglītojamo vecāku finanšu līdzekļiem ne lielākā apmērā, kā tos nodrošina Pašvaldība.

1. – 4. klašu izglītojamo ēdināšanas izdevumus paredzēts segt no valsts un Pašvaldības līdzekļiem.

Paredzēts, ka Pašvaldība pilnībā segs ēdināšanas izdevumus izglītojamiem, kuru ģimene atbilst trūcīgas vai maznodrošinātas ģimenes statusam saskaņā ar Rīgas Sociālā dienesta lēmumu vai ir reģistrēta Pašvaldības ģimeņu atbalsta reģistrā.

Papildus informācija:

Maznodrošinātas ģimenes/personas statuss Maznodrošinātas mājsaimniecības statuss - RD LD (riga.lv)

Trūcīgās personas statuss Trūcīgas mājsaimniecības statuss - RD LD (riga.lv)

Rīgas pašvaldības Ģimeņu atbalsta reģistrs Rīgas pašvaldības Ģimeņu atbalsta reģistrs - RD LD (riga.lv)