Rīgas Zolitūdes ģimnāzijas jaunā korpusa foto

Komanda 2015./2016.m.g.

Skolēnu komanda 2015./2016.m.g.

2015./2016.mācību gadā mūsu skolā ļoti aktīvi darbojās skolēnu pašpārvalde Pāvela Ananova vadībā. Aktivitātēs iesaistījās ne tikai pašpārvaldes pārstāvji, bet arī atsevišķu klašu aktīvisti.

Visa mācību gada laikā 40 skolēnus no visām 9.-12.klasēm vienoja kopīgs mērķis un ideja – padarīt skolas dzīvi interesantu un dažādu, pieteikt sevi kā radošus aktīvistus un interesantu ideju ģeneratorus Rīgas Skolēnu Domei. Vecāko klašu audzēkņi darbojās ar entuziasmu un ļoti centās, lai skolas dzīve visiem skolēniem paliktu spilgtā atmiņā.

Sociālajā tīklā “Facebook” jaunieši kontaktējās gan ar saviem skolas biedriem, gan citu skolu skolēniem, kā arī ārzemju skolu audzēkņiem, - tika apspriestas svarīgas tēmas: skolas mikroklimats, novadīto pasākumu trūkumi un kopējie panākumi.

Kā ierasts, skolēnu pašpārvalde organizēja dažādus svētkus: Skolotāju dienu, Jaungada balli, Svētā Valentīna dienu; rīkoja tematiskos vakarus; bija lielās foto sesijas iniciatori par godu skolas 30.gadu jubilejai un, protams, visa pašpārvaldes komanda aktīvi piedalījās pavasara sestdienas talkā.

Dalībnieki veiksmīgi darbojās dažādos projektos: starptautiskajā radošajā projektā „Nakts gājiens ar tīņiem”, «Šerloka Holmsa kurpēs», «Tēls bez rāmjiem» (Latvijas Nacionālajā bibliotēkā), palīdzēja sākumskolas skolotājiem skolas viesu uzņemšanā, strādāja pie skolas prezentācijas projektā „My earth depends on me” Informācijas sistēmu menedžmenta augstskolā (ISMA).

Mūsu jaunieši ar panākumiem darbojās Rīgas Skolēnu Domē. Lepojamies ar rezultātu – jau trešo gadu pēc kārtas mūsu ģimnāzija saņēma Rīgas Skolēnu Domes balvu par organizētajiem labākajiem un spilgtākajiem skolas svētkiem: Skolotāju dienu – 2015!

Ar lepnumu vēlamies pastāstīt, ka mūsu skolas skolēnu pašpārvalde piedalījās arī Eiropas Jauniešu parlamenta sēdēs, Latvijas Jaunatnes Saeimā, kur tika apspriesti pusaudžu veselības veicināšanas jautājumi, jauniešu darba tirgus problēmas, kā arī spriests par Latvijas kā Eiropas Savienības dalībvalsts lomas stiprināšanu.