Rīgas Zolitūdes ģimnāzijas jaunā korpusa foto

Pasākums 2019./2020.m.g.

15. oktobrī viesnīcā Radisons Blu notika pasākums Rīgas pašvaldības izglītības departamentā. Kopumā pasākumā piedalījās vairāk nekā 650 cilvēki no dažādām Rīgas skolām, tostarp no tiem 20 - mūsu skolas pārstāvji. Pasākuma laikā skolēniem tika dota iespēja uzzināt atbildes uz interesējošiem jautājumiem, kas saistīti ar augstskolām, kā arī informāciju par dažām nākotnes profesijām. Interaktīvās diskusijas lektori ir - Jānis Palkavnieks, Lauma Sīle, Dana Ludviga, Madara Grinvalde, Gvido Puķe, Annete Ozoliņa un Sergejs Florovs. Tāpat organizētā konkursā par nākotnes oriģinālās profesijas izdomāšanu uzvarēja mūsu skolas audzēkne, 9.a klases skolniece Veronika Vojevodina.

Viesnīcā Radisons Blu lielājā auditorijā sēž daudz cilvēku un vēro pasākumu