Projekti

Sadarbība ar Norvegiju

Projekta tēma „Klimata izmaiņas”.

Šī projekta ietvaros 30 mūsu skolas skolēniem bija iespēja doties uz Norvēģiju (Oslo). Savukārt šo skolēnu ģimenes Rīgā uzņēma ciemiņus no Norvēģijas.Vizītes laikā Oslo skolēni strādāja pie projekta par apkārtējās vides uzlabošanu – meklēja oriģinālas idejas, atklāja savus talantus, veica Oslo iedzīvotāju aptauju par ekoloģijas jautājumiem.

Mācību programma tika veiksmīga apvienota ar kultūras programmu. Mūsu skolēni apmeklēja Gustava Vīgelana skulptūru parku, Oslo pilsētas centru, kā arī devās aplūkot fjorda salas.

Skolēnu un pedagogu gatavotās prezentācijas vērtēja stingra žūrija, kuras sastāvā bija arī Oslo pilsētas pašvaldības pārstāvji. Jauniešu idejas, īpaši komandas „Green Teen” idejas, tika novērtētas ļoti augstu un ņemtas vērā.

Neskatoties uz to, ka projektā piedalījās ļoti dažādu vecumu un kultūru skolēni, jaunieši spēja atrast kopēju valodu un veiksmīgi sastrādāties. Viņiem palīdzēja skolotāji, kas šo projektu izveidoja – Veronika Skripačova, Olga Šeremeta, Irina Maļinovska, Aleksejs Marjins un ģimnāzijas direktore Svetlana Semenko, kas šo ideju atbalstīja un palīdzēja realizēt.

Lai dalītos pieredzē un pastāstītu par saviem panākumiem, 2010.gada 3. decembrī mūsu skolas skolotāji bija uzaicināti uz izstādi EXPRO 2010, kurā tika pārstāvēti 50 labākie Latvijas Lietuvas un Igaunijas skolu projekti.

 • img_1660
 • img_1665
 • img_1701
 • img_1704
 • img_1833
 • img_1856
 • img_1876
 • img_1899
 • img_1904
 • img_1930
 • img_1947