TSI karjeru dienas

Mēs ar klasesbiedriem trešdien, 22. martā, devamies Transporta un Sakaru Institūtā (TSI). Daži no mums piedalījās pidāvātajās olimpiādēs matemātikā un informātikā, kur mūsu klasesbiedrs Kārlis Ketners ieguva 3. vietu. Mums bija iespēja apmeklēt apmēram 20 studentiem aktuālās vieslekcijas IT, loģistikas, menedžmenta un aviācijas jomās. Tās norisinājas 3 valodās – latviešu, krievu un angļu.

Mēs apmeklējām lekcijas «Desmit life hacks no biznesmeņa. Stresi, darbs, veiksme un nauda» no Andreja Gavrilova; «Karjeras iespējas SEB SSC Rīgā» no Jurisa Reķisa, menedžerisa, kura bija angļu valodā; «Ideālais darba devējs un ideālais darbinieks: mīlestība no pirmā acu skata» no Jeļenas Razdorovas, biznesa attīstības vadītājas; «Agile at scale: kā veicināt izstrādes procesu uzņēmuma straujas izaugsmes laikā?» no Ņikitas Tihonova, atbildīgā par produktu izstrādi; «Kāpēc korporatīvā programmēšana arī var būt interesanta?» no Sergeja Viņņika; «Esi ceturtās industriālās revolūcijas elements!» no Vasilija Gredasova, rūpniecisko robotu programmēšanas kouča. Visvairāk mums patika uzņēmēja, vadītāja, panākumu trenera Andreja Gavrilova lekcija « Desmit life hacks no biznesmeņa. Stresi, darbs, veiksme un nauda».

Andrejs Gavrilovs izrādījās ļoti jautrs un interesants cilvēks, kurš pastāstīja mums par desmit life hacks, kuri palīdzēs mums būt veiksmīgiem dažādās dzīves sfērās. Tāpat, TSI ēkā pagāja iztādes darbam studentiem, kur piedalījās tādi uzņēmimi, kā «ATEA», «Citrus Solutions», «C.T.Co», «CVOR», «Cytec Latvia», «Data Security Solutions», «Dyninno», «E-PASAULE», «Exigen Services», «Gefco Baltic», «Infoera Latvia», «KREISS», «Lattelecom», «Lattelecom Technology», «Latvijas Pasts», «Latvijas valsts radio un televīzijas centrs», «Nano IT», «OptiCom», «prakse.lv», «Rietumu Banka», «Rīgas namu pārvaldnieks», «Tele 2», «Tele 2 Shared Service Center», «Tieto Latvia», «X – INFOTECH», «ZABBIX», kuri piedāvāja studentiem darbu.
Mēs esam ļoti laimīgi, ka apmeklējām šo pasākumu. Mēs daudz ko uzzinājām tur un sapratam, ka studiju gadi ir īstā bāze turpmākai dzīvei.