Vizuālās mākslas studija (5.-12.kl.)

Olga Lukaševiča – māksliniece, mākslas skolotāja.

Skolotāja vairāk kā 15 gadus ģimnāzijā vada Vizuālās mākslas studiju. Olga Lukaševiča strādā ar 5.-12.klašu skolēniem, attīsta viņos mākslinieciskās spējas un māca viņus caur krāsu prizmu ieraudzīt pasauli.
Nodarbības studijā attīsta bērnos nestandarta domāšanu, estētisko gaumi, māca rast oriģinālu pieeju dažādu problēmu risināšanā. Citiem vārdiem sakot, attīsta skolēna individualitāti, palīdz atrast savu īpašo māksliniecisko rokrakstu.

Vizuālās mākslas studija (1.-4.kl.)

  Jeļena Ofmane – mākslas un sociālo zinību skolotāja.
Jeļena Ofmane palīdz pašiem mazākajiem mūsu ģimnāzijas skolēniem (1.-4.kl.) spert pirmos soļus mākslā. Kopā ar viņu bērni apgūst brīnumaino mākslas pasauli, krāsu burvību un mākslas darba radīšanas ceļu.  

Klubs „Interesantās tikšanās”

Gaļina Iļjušina – filozofijas un vēstures skolotāja, kluba „Interesantās tikšanās” vadītāja.

Pateicoties skolotājas centieniem, tiek paplašināts ģimnāzistu redzesloks – viņa aicina uz tikšanos ar skolēniem ievērojamus cilvēkus.

Pagājušajā (2012.) gadā skolēni tikās ar Rīgas mēru Nilu Ušakovu un Latvijas televīzijas kanālu vadītājiem Andreju Mamikinu un Juriju Sokolovski.

Teātra studija „Sofit”

Vera Maļina – režisore, teātra pedagogs, Rīgas Zolitūdes ģimnāzijā strādā kopš 1998.gada kā teātra studijas „Sofit” vadītāja. Daudzi no režisores veidotajiem iestudējumiem ieguvuši augstu vērtējumu dažādās teātru skatēs un konkursos.

Kolektīvs vairakkārt piedalījies prestižos festivālos un teātra dienās. Teātra studija ir viens no populārākajiem mākslinieciskajiem kolektīviem mūsu ģimnāzijā.

Horeogrāfijas studija „Fuete”

Horeogrāfijas kolektīvs “Fuetē” Rīgas Zolitūdes ģimnāzijā tika izveidots 1995.gadā. Nozīmīga loma kolektīva veidošanā bija tā ilggadējai vadītājai izbijušai Latvijas baleta trupas balerīnai Olgai Zariņai, kura centās savām audzēknēm mācīt mīlēt klasisko deju.

O.Zariņai izdevās izveidot neparastu repertuāru: mūsdienu ritmu un plastikas sajaukumu ar oriģinālu klasisko horeogrāfiju. Kolektīvs aktīvi iesaistījās labdarības koncertos, skatēs, konkursos un festivālos, kur vienmēr izcīnīja godalgotas vietas.