Panākumi vizuālās mākslas konkursā
Apsveicam vizuālās mākslas konkursa uzvarētājus!
Mogelainen Polina – 3.vieta
Gromova Jekaterina – atzinība
Pateicamies skolotajai Olgai Lukaševičai!
Apsveicam vizuālās mākslas konkursa uzvarētājus!
Mogelainen Polina – 3.vieta
Gromova Jekaterina – atzinība
Pateicamies skolotajai Olgai Lukaševičai!
Apsveicam krievu valodas un literatūras konkursu laureātus:
Rīgas 40.vidusskolas 2.atklāto konkursu krievu valodā - Sabina Siliņa 12.a - atzinība
Pateicamies skolotājai Valentīnai Borisovai!
Apsveicam LAPRYAL 2023./2024.m.g. A.Jefremova literatūras konkursa laureātus:
Maksimilians Grjunbergs (7.kl.) – laureāts
Maija Medojana (5.kl.) – laureāts
Enriko Gauračs (9.b) – laureāts
Pateicamies skolotājiem: Larisai Vasjutovičai, Valentīnai Borisovai un Irinai Ščēglovai!
LAPRYAL speciālā balva “Par nobriedušu pilsonisku pozīciju” - Maija Medojana (5.kl.) (skolotāja Valentīna Borisova)
Apsveicam LAPRYAL fotokonkursa 2024 “No šīm fotogrāfijām plūst biogrāfiju okeāni.”, kas bija veltīts Bulata Okudžavas simtgadei, uzvarētāju:
Maksimilians Grjunbergs (7.kl.) – 1.vieta (skolotāja Larisa Vasjutoviča)
Pateicamies par lielisko pasākumu “Slavas mirklis”!
Paldies skolēniem un visiem pedagogiem, kas sagatavoja skolēnus! Īpaši pateicamies skolotājai Larisai Vasjutovičai par pasākuma ierosināšanu un organizēšanu!
Paldies žūrijai, mūsu īpašai viesei Olgai Pīrāgs un visiem, kas atbalstīja ar iesaistīšanos un dalību!
2024.gada 5.aprīlī Horeogrāfiskā studija “Fuete” piedalījās starptautiskajā mūsdienu deju konkursā-festivālā ”Deju ritmi”, kas norisinājās Liepājas olimpiskajā centrā.
Starp 900 dejotājiem, mūsu mazākie audzēkni ar brīnišķīgu sniegumu dejas pirmizrādei “Notiņas” ieguva 1 vietu!!!!
Apsveicam Rīgas valstspilsētas pašvaldības vācu valodas 53. olimpiādes 2. posma 8. klašu uzvarētāju
Svetlanu Bujanovu - atzinība.
Pateicamies skolotājai Gaļinai Bespečanskai!
Apsveicam
Evu Annu Baltpurviņu (10.a) ar II pakāpi
Franču valodas valsts 54. olimpiādes 3. posmā (Valsts posmā)!
Apsveicam STARPTAUTISKĀ MATEMĀTIKAS KONKURSA “PANGEA 2024” uzvarētājus:
2.klase Kupče Benito – 3.vieta Skolotāja Oxana Panashenko |
3.klase Lukjanovs Arsenijs – 1.vieta Kilups Genrihs – 3.vieta Kogucs Kristians – 3.vieta Skolotāja: Nataļja Mihailova |
4.klase Masalovs Daniils – 1.vieta Judins Aleksandrs – 2.vieta Skolotāja: Lidija Gaidamanova |
6.klase Mihails Trasko - 1.vieta Aleksejs Trasko - 1.vieta Iļja Trasko - 2.vieta Skolotāja: Anna Zaharceva |
Pateicamies skolēniem par sasniegumiem un pedagogiem par ieguldīto darbu skolēnu sagatavošanā!
23. martā notika Latvijas starptautiskais debašu turnīrs angļu valodā "RIGA GO-2024", kurā piedalījās mūsu skolas komandas.
Apsveicam:
Agata Gedroviča (9.c), Jelizaveta Koncevaja (9.c), Sofi Aišpure (10.c) - 2. vieta
Jegors Bovtrukevičs (7.d), Patricija Bārbale(7.d), Poļina Višņakova (7.e) - 3. vieta
Labākie runātāji: Poļina Višņakova (7.e); Patricija Bārbale(7.d), Sofi Aišpure (10.c), Jegors Bovtrukevičs (7.d), Agata Gedroviča (9.c).
Apsveicam un pateicamies skolotājiem: Adriānai Martinkēvičai, Žannai Daraganei!
22.-23.martā Rīgas Zolitūdes ģimnāzijas komandām un skolotājiem bija lieliska iespēja piedalīties World Scholar’s Cup Riga Round – starptautiskais konkurss, kurš ietver Debašu turnīru, radošo rakstīšanu un intelektuālās spēles angļu valodā.
Turnīrā piedalījās skolas no Latvijas, Lietuvas un Vācijas.
Mūsu skolēni parādīja lieliskus rezultātus un kļuva par absolūtiem čempioniem Debatēs un Radošās rakstīšanas konkursā.
Skolēni ir saņēmusi Zelta un Sudraba medaļas arī vairākas nominācijās, un abas mūsu komandas ir izvirzītas nākamajam World Cup (globālajam turnīram).
Apsveicam uzvarētājus:
1.vieta debašu turnīrā: Nikola Žinkeviča (10.b), Valērija Sulima (10.b), Anna Nikola Sirotkina (10.b)
3.vieta debašu turnīrā: Sofja Čestniha (11.c), Kira Seļihova (11.c), Artūrs Gaikēns (11.c)
Individuālajā sniegumā:
Anna Nikola Sirotkina (10.b) – 1.vieta individuālajā sniegumā debatēs - labākais runātājs, kauss
Sofja Čestniha (11.c) – 3.vieta visu skolēnu vidū individuālajā sniegumā, kauss
Anna Nikola Sirotkina (10.b) – 3.vieta Collaborative Writing, individuālajā sniegumā
Skolēni tika apbalvoti vairākās nominācijās, jo konkurss bija 2 dienas un iekļāva vairākās daļas (visi rezultāti šeit - WSC2024 Results).
Paldies skolēniem par izciliem rezultātiem un skolotājiem Annai Pjateckai un Veronikai Skripačovai.
Apsveicam matemātikas 74. olimpiādes 2. posma uzvarētājus 5. – 8.klašu grupā Rīgas valstspilsētas pašvaldībā!
Mihails Trasko, 6.ek lase – 3.vieta
Artjoms Jepišovs, 5.a klase – atzinība
Iļja Trasko 6.e klase – atzinība
Pateicamies skolotājām Annai Zaharcevai un Zojai Novikovai!
Apsveicam:
Rīgas pilsētas matemātikas 74.olimpiādes 2. posma 9. - 12. klašu uzvarētāju:
Ņikita Obrazcovs 12. klase – 3.vieta
Pateicamies skolotājai Olgai Sheremet par skolēnu sagatavošanu!
Ģeogrāfijas valsts 41. olimpiādes 2. posma Rīgas valstspilsētas pašvaldībā 9.-12. klašu uzvarētājus:
Romans Dumešs 11. klase – 2.vieta
Kirills Makovejs 11. klase – atzinība
Pateicamies skolotājai Jevgeņijai Mironovai par skolēnu sagatavošanu!
2024.gada 17. februārī notika Latvijas starpreģionālais debašu turnīrs angļu valodā, kurā piedalījās mūsu skolas komandas.
Apsveicam mūsu skolēnus:
Jegors Bovturkevičs (7.d), Patricija Bārbale(7.d), Miroslava Moskova (7.b) - 1. vieta
Vera Hohlova (8.a) - 2.vieta
Ņikita Cermaks (8.b), Jekaterina Grekova (8.b), Daniils Mogelainens (8.b) - 3.vieta
Labākie runātāji:
Poļina Višņakova (7.e); Ņikita Čermaks (8.b); Jekaterina Grekova (8.b); Veronika Bekiari (7.d);
Pateicība pedagogiem: Adriāna Martinkēviča, Žanna Daragane, Veronika Skripačova
Rīgas valstspilsētas pašvaldības franču valodas 54. olimpiādes 2. posma 10.-12.kl. uzvarētāji:
Eva Anna Baltpurviņa 10.klase – 1.vieta
Kirills Makovejs 11.klase – 3.vieta
Maksims Farbtuhs 12.klase – 3.vieta
Pateicamies skolotājai Sanitai Nemanei!
Rīgas valstspilsētas fizikas 74. olimpiādes 2. posma 9. - 12. klašu uzvarētāji:
Arturs Žadjko 10. klase – 1.vieta
Romāns Švecovs 9. klase – 3.vieta
Daniils Anaško 11. klase – atzinība
Pateicamies skolotājiem Olgai Ķēniņai un Dmitrijam Solovjovam par skolēnu sagatavošanu!
2023. gada 26. novembrī atklātā matemātikas olimpiādē mūsu skolēni ieguva godalgotas vietas:
Aleksejs Trasko 6.e - 2.vieta
Mihails Trasko 6.e - 2.vieta
Andrejs Rakevičs 5.c - atzinība
Starptautiskajā loģiskās un algoritmiskās domāšanas konkursā 4. - 12. klašu skolēniem Bebr[a]s 5.-6. klašu grupā:
Mihails Trasko 6.e - 2.vieta
Aleksejs Trasko 6.e - 3. vieta.
Lepojamies un apsveicam!
Apsveicam Rīgas valstspilsētas ķīmijas 65. olimpiādes 2.posma 9. - 12. klašu uzvarētājus:
Romāns Švecovs 9.klase – 3.vieta
Anna Griņakina 9.klase – 3.vieta
Viktorija Prikule 11.klase – 3.vieta
Kira Seļihova 11.klase -atzinība
Pateicamies skolotājai Nataļjai Popovai par skolēnu sagatavošanu olimpiādei!
Apsveicam informātikas (programmēšanas) olimpiādes uzvarētājus:
Ņikita Obrazcovs, 12.kl. – 3.vieta
Maksims Farbtuhs, 12.kl. – 3.vieta
Pateicamies skolotājai Tatjanai Lukjanovai par skolēnu sagatavošanu olimpiādei!
Apsveicam
Rīgas valstspilsētas pašvaldības vēstures 30. olimpiādes 2. posma 9.klases un 10.-12. klases uzvarētājus:
Romāns Švecovs, 9. klase - 3.vieta
Kirills Makovejs 11. klase – 3.vieta
Oļesja Ivanova 9. klase – atzinība
Anna Buivide 10. klase – atzinība
Pateicamies skolotājām Sandrai Raginskai un Jeļenai Ščerbičai par skolēnu sagatavošanu!
Apsveicam Rīgas valstspilsētas pašvaldības politikas un tiesību 17. olimpiādes 2. posma 10.-12. klašu uzvarētājus:
Leonīds Farbtuhs 12.b klase - 3.vieta
Dāvids Keziks 12.b klase - 3.vieta
Pateicamies skolotājai Sandrai Raginskai!
9. decembrī notika Latvijas starpreģionālais debašu turnīrs angļu valodā, kurā piedalījās mūsu skolas komandas.
Apsveicam mūsu skolas skolēnu komandas:
Jegors Bovturkevičs (7.d), Patricija Bārbale(7.d), Veronika Bekiari (7.d) - 1. vieta
Dmitrijs Daragans (7.d), Nikita Handramajs (7.d), Andrejs Belonožkins (7.d) - 3.vieta
Pateicība pedagogiem par skolēnu sagatavošanu: Adriāna Martinkēviča, Žanna Daragane.
Apsveicam Rīgas valstspilsētas krievu valodas 52. olimpiādes 2. posma 8. -9. klašu uzvarētājus:
Anastasija Ksenzova 8.b klase - 2.vieta
Dāvids Komaško 8.a klase – 3.vieta
Aleksandra Kirilova 9.b klase – 3.vieta
Amina Alysheva 9.b klase – atzinība
Pateicamies skolotājiem Irinai Ščeglovai un Valentīnai Borisovai par skolēnu sagatavošanu!
Apsveicam Starptautiskā debašu turnīra angļu valodā “Riga Go! Impro - 2023” (02.12.2023.) uzvarētājus!
Mums ir 1.vieta!
Sofja Čestniha (11.c)
Kira Selihova (11.c)
Elīna Savčuka (10.c)
Meitenes uzvarēja arī individuālajā sniegumā – labākie runātāji: Kira Selihova (11.c), Sofja Čestniha (11.c), Elīna Savčuka (10.c).
Pateicamies visiem skolēniem, kas piedalījās šajā nopietnajā turnīrā un atbalstīja mūsu finālistus: Nikola Žinkeviča (10.b), Valerija Sulima (10.b), Milana Ivancova (10.a), Antons Kovaļovs (10.b), Artūrs Žadjko (10.b), Anna Nikola Sirotkina (10.b), Jelizaveta Koncevaja (9.c), Luiza Uskova (9.b), Agata Gedroviča (9.c), Polina Višņakova (7.e), Jegors Bovtrukevičs (7.d), Anna Sizova (9.c).
Pateicamies skolotājām par komandu sagatavošanu: Žanna Daragane, Adriāna Leonora Martinkēviča, Anna Pjatecka, Veronika Skripačova.
Apsveicam Rīgas valstspilsētas pašvaldības angļu valodas 53. olimpiādes 2. posma uzvarētājus:
10.-12.klašu posmā
Alina Kosareva (12.a) – 2.vieta
Andrejs Kušta (11.b) – 3.vieta
Sofja Čestniha (11.c) – atzinība
Skolotājas: Jeļena Kovilova un Anna Pjatecka
7.-9.klašu posmā
Jegors Smirnovs 8. klase – 3.vieta
Skolotāja: Anna Pjatecka
4.-6.klašu grupā
Darja Popova 6. klase – atzinība
Naiana Mudivarthi 6. klase – atzinība
Skolotāja: Olga Krukovska
Mēs lepojamies ar JUMS!